نرم افزار مدیریت مدارس - اتوماسیون مدرسه - اندروید و ios

 

نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند مدیار با دارا بودن امکانات بی نظیر آموزشی ، پرورشی و مدیریتی مدرسه ، آماده دانلود برای تمامی مسئولین و مدیران مدرسه و همچنین برای معاونین ، اولیا و حتی دانش آموزان می باشد. با نرم افزار مدیریت مدیار می توانید از یک مدرسه با تعداد دانش آموزان کم تا مجتمع های عظیم آموزشی را مدیریت نمایید. 

سامانه هوشمند مدیار دارای اپلیکیشن های اختصاصی اندروید و آی او اس و همچنین پنل تحت وب ، یک برنامه اتوماسیون کامل و مفید برای مدارس کشور می باشد. در این سامانه به موارد آموزشی و پرورشی توجه زیادی شده است. در زیر به معرفی برخی از این امکانات می پردازیم.

حضور غیاب مدرسه

نرم افزار حضورغیاب مدرسه که در دل برنامه اصلی مدیار می باشد که به دو بخش حضور و غیاب آموزشگاه و حضور وغیاب کلاسی تقسیم می شود. 

حضور و غیاب آموزشگاه دارای قابلیت اتصال به دستگاه حضور غیاب مدارس را دارد. بدین صورت که یک دستگاه حضور و غیاب در ورودی درب مدرسه نصب می شود و این دستگاه به سامانه متصل می شود و با هر بار کارت کشیدن یا انگشت زدن، ساعت ورود و خروج دانش آموزان ثبت می شود و همان لحظه برای گوشی اولیا ، نوتیفیکیشن یا هشدار می رود. دانلود این نرم افزار باعث رفع نگرانی های والدین عزیز از بابت تاخیر و غیبت های پسران و دختران عزیزشان می شود.

در صورتی که در مدرسه دستگاه حضور و غیاب وجود نداشته باشد معاون یا مسئول حضور و غیاب می تواند به صورت روزانه ، اسامی دانش آموزان غایب و یا افرادی که با تاخیر وارد مدرسه شده اند را در مدیار ثبت نماید. بلافاصله برای اولیا نوتیفیکیشن ارسال می شود و والدین می توانند از غیبت و یا تاخیر دانش آموز خود مطلع شوند.

حضور و غیاب سامانه مدیار

حضور و غیاب کلاسی یکی دیگر از امکانات بخش حضور و غیاب سامانه مدیار می باشد. در این بخش هر یک از معلمین در هر زنگ درسی و برای هر کلاس ، عملیات حضور و غیاب را انجام دهد و اگر دانش آموزی در کلاس درسی حاضر نشد و یا با تاخیر وارد کلاس شد ، معلم می تواند آن را ثبت کند. سپس برای اولیا نوتیفیکیشن ارسال می شود و اولیا می توانند از وضعیت حضور و یا غیبت فرزند خود در کلاس درسی اطلاع یابند.

موارد انضباطی مدرسه

نرم افزار ثبت موارد انضباطی و تشویقی (ناظم مدرسه) - موارد انضباطی همیشه یکی از دغدغه های پدرمادرها ، معلمین و معاونین بوده و می باشد. کنترل کردن نظم توسط ناظم مدرسه یکی از مسئولیت های دشوار می باشد که ناظمین فداکار و معاون انضباطی زحمت آن را تقبل می کنند. نرم افزار بومی مدارس مدیار این امکان را در اختیار تمام اعضا مدرسه گذاشته که بتوانند موارد انضباطی و تشویقی را ثبت و درج کنند. پس از وارد کردن موارد انضباطی در همان لحظه برای اولیا نوتیفیکیشن ارسال می شود و می توانند از وضعیت دانش آموز خود مطلع شوند. با دانلود اپلیکیشن مدیار و استفاده از این اپ فوق العاده، این کار بسیار آسان می باشد. دقت داشته باشید دانلود نرم افزار مدیریت مدارس، رایگان می باشد و فقط نیاز به نام کاربری و رمز از طرف مدرسه می باشد.

لازم به ذکر است امکان دریافت پی دی اف و چاپ آن نیز وجود دارد.

موارد انضباطی مدیار

ثبت نمرات و تولید کارنامه مدارس

از جمله بخش های با اهمیت سامانه مدیار ، قسمت نمرات آن می باشد. در این بخش معلمین می توانند نمرات خود را اعم از کلاسی ، میان ترم ، ترم و ... را به صورت تکی یا گروهی وارد نمایند و سپس می توانند از این نمرات برای دریافت گزارش و یا ساخت کارنامه استفاده نمایند. این نمرات می تواند به صورت توصیفی و یا عددی باشند. همچنین امکان ثبت غیبت موجه و غیر موجه برای دانش آموزان وجود دارد. غیبت غیر موجه در کارنامه به منزله صفر می باشد و در معدل کارنامه اثر می گذارد.

یکی از ویژگی های مهم سامانه مدیار ، اتصال قسمت آزمون به بخش نمرات می باشد. یعنی شما می توانید در بخش آزمون های مدیار ، از دانش آموز آزمون بگیرید. در صورتی که آزمون تستی باشد ، سامانه به صورت خودکار آزمون را تصحیح می کند و نمره را محاسبه می کند. در صورتی که آزمون تشریحی باشد ، معلم باید آزمون را تصحیح کند و به دانش آموز نمره بدهد. سپس نمرات قسمت آزمون ها را می توان به بخش نمرات انتقال داد.

بخش نمرات سامانه مدیارویژگی های بخش کارنامه در سامانه مدیار

کارنامه سامانه مدیار

نرم افزار آزمون آنلاین مدارس

نرم افزار آزمون آنلاین شامل سه نوع کلی تستی و تشریحی و ترکیبی می باشد.

می توان سوالات را در آزمون آنلاین به چند نوع مختلف تعریف کرد : 

1- آزمون تستی متنی (متنی همراه با عکس های ضمیمه): در این نوع آزمون ، معلم باید خودش متن سوال و پاسخ ها را تایپ کند. همچنین امکان قرار دادن عکس در قسمت سوال و گزینه های آزمون وجود دارد. در این روش می توان از قسمت بانک سوالات مدیار که شامل هزاران سوال می باشد ، سوالات دلخواه را انتخاب کرد . 

 2- آزمون تستی تصویری (عکس های برش خورده): در این روش عکس برگه آزمون آپلود می شود و سیستم به صورت هوشمندانه سوالات را برش می دهد و از هم جدا می کند. هر برش یک عکس مجزا می شود و در هر سوال قرار می گیرد. در این 

3- آزمون تستی تصویری (عکس پس زمینه): در روش سوم عکس برگه آزمون آپلود می شود و بک گراند آزمون می شود و کلیدها مشخص می شود. در این روش هم مانند روش قبلی نیاز به تایپ سوالات و گزینه ها نیست و کار بسیار ساده می شود. 

4- آزمون ترکیبی تصویری (آزمون تستی و تشریحی باهم): در این آزمون می توان سوالات تستی و تشریحی را به صورت همزمان و با عکس در آزمون قرار داد. یعنی نیازی نیست تا معلم سوالات را به صورت دستی تایپ نماید و می توان عکس سوال را قرار داد . همچنین پس از اتمام آزمون ، سیستم به صورت خودکار سوالات تستی را تصحیح می کند و نمره آن را محاسبه می کند.

5- آزمون ترکیبی متنی : در این آزمون معلم می تواند سوالات تستی و تشریحی را به صورت همزمان در آزمون قرار دهد ولی معلم باید متن سوالات را تایپ نماید.

آزمون آنلاین سامانه مدیار

ویژگی های آزمون آنلاین

 

ارسال تکالیف

برنامه کاربردی مَدیار دارای دو نسخه اندروید و آی او اس می باشد و قابلیت ثبت تکالیف درسی برای تعداد دروس مختلف و کلاس های گوناگون را داراست. این تکلیف های دانش آموزی توسط معلمین یا معاون پرورشی یا مسئول فناوری اطلاعات و ... ثبت می شود و در تاریخ های مشخص شده به شکل یک تقویم شکیل به دانش آموزان نمایش داده می شود. بارز ترین ویژگی نرم افزار ارسال تکالیف مدرسه ، ارسال نوتیفیکیشن (Alarm) توسط گوشی موبایل می باشد، این اخطار (Alarm) دوبار برای هر فرد (همان روز و روز قبل) فرستاده می شود و شخص اگر هم تکالیف درسی را فراموش کرده باشد یادآوری می شود. همچنین معلم می تواند برای ارسال تکالیف از طرف دانش آموزان ، مهلت ارسال قرار دهد و دانش آموزان تا همان تاریخ می توانند تکالیف را ارسال نمایند. دانش آموزان نیز می توانند تکالیف تعیین شده را از همین بخش ارسال کنند و توسط مدرسین نمره دهی می شود.

لازم به ذکر است در قسمت گزارشات تکالیف ، می توان از تکالیف ارسالی دانش آموزان گزارش گیری نمود و در قالب فایل پی دی اف آن را دریافت کرد و یا از آن پرینت گرفت.

 

مالی و حسابداری مدرسه

در صورتیکه مدارس از نرم افزار مالی و حسابداری مدرسه استفاده کنند بخش عظیمی از امور مرتبط با حسابداری مدرسه قابل حل خواهد بود. مدارس با حجم زیادی از بدهکاری و بستانکاری هایی که برایشان پیش می آید به یک اپلیکیشن جامع حسابداری و مالی نیاز دارند. اپلیکیشنی که در گوشی های موبایل (اندروید و ios) بخوبی عمل نماید. اپلیکیشن مدیار با دارا بودن امکانات کامل می تواند نیاز مدیران مدارس را مرتفع سازد. در این قسمت برای هر پایه ، هر کلاس یا هر دانش آموز به صورت جداگانه می توانید پیش فاکتور صادر نمایید و دانش آموزان از طرق مختلف آن را پرداخت نمایند.

 • به صورت آنلاین : در صورتی که مدرسه درگاه مالی داشته باشد، دانش آموزان می توانند به صورت آنلاین و بدون نیاز به برنامه جانبی ، قسط های خود را پرداخت نمایند.
 • به صورت کارت به کارت یا نقدی : در این صورت دانش آموز باید تصویر فیش واریزی خود را در برنامه آپلود نماید و در صورت تایید مدرسه ، آن قسط به حالت پرداخت شده در می آید.

امکانات نرم افزار مالی مدارس

 1. طبقه بندی کردن امور مالی و پولی مدرسه
 2. ایجاد پیش فاکتورهای منظم برای اولیاء دانش آموزان ، معلمین ، مدیران و معاونین
 3. پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی شاپرک و دریافت وجه به صورت مستقیم به حساب مدرسه یا مدیر بدون هیچ کارمزد و پورسانت
 4. اعلان های منظم از طریق نوتیفیکیشن در گوشی قبل از موعد سررسیدهای مالی
 5. کاربردی در گوشی های اندروید و آی او اس اپل
 6. امکان ثبت چک و کنترل قسط ها و شهریه ها
 7. پرداخت های درون مدرسه ای نظیر هزینه خرید کتاب، اردو ، سرویس مدرسه و ...

بخش محتوای آموزشی

با استفاده از این سکشن، هرآنچه بچه ها نیازمندند در گروه بندی های متفاوت (دلخواه) قابل آپلود و متعاقباً قابل بهره برداری می باشد. نرم افزار محتوای آموزشی شامل جزوات آموزشی تصویری ، نمونه سوالات ، آموزه های تصویری ویدئویی و عکسی و نیز فایل های pdf , word , excel , jpg , mp4 , zip و امثالهم می باشد. دانش آموز به راحتی می تواند فایل ها را باز نموده و دانلود کند. این منابع را مدرسه در اختیارشان گذاشته و می توانند با نرم افزار مدیار در گوشی های اندروید و آی او اس به مطالعه بپردازند و حتی با کامپیوتر و لپ تاپ در دسترس داشته باشند.

همچنین دانش آموزان می توانند سوالات و نظرات خود را در انتهای هر محتوای آموزشی عنوان کنند و معلم به آنها پاسخ دهد. در صورتی که معلم پیام دانش آموز را تایید نماید ، سایر دانش آموزان کلاس می توانند آن را مشاهده کنند.

قابلیت جدید شبیه پاور پوینت برای آموزش بهتر

در این قابلیت جدید می توان برای هر محتوای آموزشی چند عکس و برای هر عکس یک ویس یا صدا (voice) گذاشت. در نتیجه مانند پاور پوینت (pwerpoint) عمل می نماید و دانش آموزان می توانند موارد موردنظر خود را بصورت دیداری و نوشتاری بدون نیاز به دانلود فیلم های حجیم فرا بگیرند. در این ماژول هوشمند که برای نرم افزار مدارس مدیار تعبیه شده است دیگر نیاز نیست مدیران و معلمین فیلم های با حجم بالا را در نرم افزار آپلود کنند که زمان و حجم بالایی از اینترنت آنها صرف می شود. از یک سو قابلیت ورق زدن عکس ها مانند اسلاید می تواند به دانش آموزان کمک فراوانی در اکتساب راحت تر نماید.

بخش پیام رسانی نرم افزار مدارس مدیار

نرم افزار پیام رسان مدرسه در ظاهر شبیه اپلیکیشن های پیام رسانی تلگرام و واتس اپ می باشد. ولی اگر در این موضوع عمیق شوید نکاتی قابل ذکر است. اول اینکه این برنامه کاملا ایرانی می باشد و اطلاعات داخل آن در ایران عزیزمان نگهداری می شود و از بابت امنیت اطلاعات خیال مخاطب را راحت می کند. مدارس همیشه دغدغه درز اطلاعات محرمانه دانش آموزان را در کشور های بیگانه دارند. دومین مورد نظارت کامل مدیر مدرسه روی پیام ها و حتی پیام های خصوصی است. سومین مورد این است که بدون تولید کانال و گروه برای کلاس ها می توانید پیام های کلاسی و مقطعی ارسال کنید.

پیام ها در سامانه مدیار

بخش برنامه ها

نظر به بایستگی واقف گردیدن سرپرستان عزیز از پروگرام تحصیلی فرزندان ، بهره گیری منوی برنامه ها از راه دور (ریموت) می تواند یکی از جذابیت های این نرم افزار مدرسه ای باشد. در این بخش می توان برنامه های درسی افراد را طبقه بندی شده درج نمود. متعاقباً موارد استفاده از این منو شرح داده می شود:

 1. مستحضر شدن از کلاس بندی همراه تاریخ و ساعت
 2. اطلاع از برنامه ی کلاسی دانش آموز
 3. رویت گرام روز های تحصیلی گروه بندی شده
 4. نگرش طرح و برنامه امتحانات ترم و نیم ترم و ...
 5. ملاحظه فوق برنامه های اکتسابی

بخش نظرسنجی

مرقوم کردن رٲی توسط افراد مدرسه و دانستن عقیده آنها در موارد متعدد از مهم ترین منو های آپ هوشمندسازی مدارس مدیار می باشد. مدیران مدرسه با طرح پرسشنامه های تستی (چند گزینه ای) به نظرات مادران و پدران در قالب نمودار های دایره ای (پای چارت) دست می یابند و از این عقاید در صدد بهسازی امور بهره برداری می کنند.

لازم به ذکر است می توان اسامی افراد را که به چه گزینه ای رای داده اند مشاهده نمود.

بخش برنامه مطالعه

دانش آموزان مدرسه می توانند ساعات مطالعه دروس را در نرم افزار برنامه مطالعه ثبت کنند و معلمین و مشاورین آموزشگاه قادرند جمع بندی مطالعه هر دانش آموز را در بازه های زمانی روزانه ، هفتگی ، ماهانه و ترمانه رصد کنند. همچنین محصلان هر کلاس و درس، الگوی مطالعه خاص خود را خواهند داشت که توسط معلمین و مشاورین مدارس تعریف می شود. یعنی معلم یا مشاور مدرسه برای هر کلاس یا هر دانش آموز می تواند برنامه جداگانه ارسال نماید که دانش آموزان در هر روز چه درسی را برای چند ساعت مطالعه نمایند.

برنامه مطالعاتی مدیار

بوفه الکترونیک برای مدارس

نرم افزار بوفه الکترونیک که برای اکثر مدارس بویژه مدارس ویژه و برتر کاربرد فراوانی دارد می تواند از یک طرف به تغذیه فرزندان و از سوی دیگر به برنامه ریزی مدرسه برای تامین مواد غذایی و وعده های غذایی کمک فراوانی کند. این در حالی است که مدارس و آموزشگاه ها می توانند یک منوی قابل انتخاب در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا غذای مورد نظر خود را از روز های قبل انتخاب کنند. همچنین اولیا می توانند مواردی که برای کودکان مضر می باشد را اعلام کنند تا هنگام ارائه سرویس به آنها در مدرسه ، جلوگیری به عمل آید. در این بخش بوفه چی (مسئول بوفه یا آشپزخانه) یک پنل در اختیار دارد که با وارد کردن کد هر دانش آموز تصویر و مشخصات و موارد مضر و یا سفارشات وی را می بیند و با توجه به موارد ثبت شده ارائه سرویس می کند. اولیا می توانند پنل کاربری دانش آموز را با پرداخت آنلاین شارژ نماید.

همچنین دانش آموزان می توانند پنل کاربری خود را شارژ نمایند و سفارشات خود را ثبت کنند.

بخش بوفه سامانه مدیار

مزایای بوفه هوشمند مدارس

 1. رزرو غذا برای روزهای آینده
 2. تامین به صرفه مواد غذایی و عدم دور ریز غذا از طریق رزرو غذا
 3. ثبت مواد غذایی مضر و عدم ارائه به دانش آموز
 4. حذف پول های کاغذی (هر دانش آموز اعتبار قابل شارژ دارد که اولیا شارژ می کنند)
 5. هوشمندسازی و اتوماسیون بحث تغذیه

گزارشات مدرسه

گزارشات به چهار بخش گزارشات کارکنان و معلمین ، گزارشات درسی ، گزارشات انضباطی و گزارش تکالیف و تقویم تقسیم می شود.

گزارشات کارکنان: در این بخش هر یک از معلمین می توانند گزارشی از عملکرد خود را در مورد هر کلاس درس و هر زنگ برای مدیر ارسال نمایند و این گزارش بنا به درخواست مدیریت می تواند برای والدین ارسال شود تا اولیا از عملکرد معلم در کلاس اطلاع یابند.

گزارشات درسی: در این قسمت امکان گزارش گیری گوناگون بر حسب نمرات وارد شده وجود دارد. این گزارشات عبارتند از گزارشات دانش آموزی، گزارش مقایسه کلاسها با یکدیگر، گزارش کلاسی و ....

گزارشات انضباطی : در این بخش می توان گزارشات انضباطی و موارد تنبیهی و تشویقی که برای هر یک از دانش آموزان در سامانه ثبت گردیده است را همراه با تاریخ و درس و نام ثبت کننده ملاحظه نمود. همچنین امکان گرفتن pdf و چاپ آن نیز وجود دارد.

گزارش تکالیف : در این قسمت می توانید گزارش تکالیف یک کلاس یا یک دانش آموز را مشاهده کنید. در این گزارش اسامی دانش آموزان همراه با تکالیفی که برای معلم ارسال کرده اند و امتیازی که معلم به دانش آموز داده است را می توانید مشاهده کنید.

لازم به ذکر است می توان از قسمت گزارشات ، فایل پی دی اف دریافت نمود و از آن پرینت تهیه کرد.

بخش بانک سوالات

نرم افزار مدارس مدیار دارای بانک سوالات می باشد. دستیابی به بانک سوالات کامل و بر اساس نیاز دبیران و دانش‌آموزان از جمله مشکلات همیشگی مدارس به منظور برگزاری آزمون بوده است. به دلیل احتیاج مدارس و مدرسین به سوالات استاندارد به منظور ارزیابی مستمر و صرف زمان زیاد به منظور طرح سوال ، بخش بانک سوالات در سامانه مدیار این اجازه را به مدیران و دبیران می دهد تا با صرفه جویی در زمان و انرژی ، سوالات متنوع و زیادی در اختیار دبیران قرار گیرد تا بتوانند آزمون های زیادی را ایجاد نمایند. در این قسمت برای هر مقطع و هر پایه و هر درس به صورت مجزا ، سوالات مختلف همراه با کلید سوالات قرار گرفته و این سوالات اعم از آسان، متوسط و دشوار طبقه بندی گردیده و معلمین برای برگزاری آزمون های آنلاین خود می توانند از این بخش، سوالات دلخواه خود را بر اساس آسان یا دشوار بودن سوالات انتخاب نمایند. همچنین سوالات هر درس بر اساس فصل، طبقه بندی شده و این مورد موجب صرفه جویی در وقت و راحت تر شدن برگزاری آزمون می گردد و لازم نیست معلم به دنبال سوال بگردد.

همچنین در صورتی که سوالات آزمون را از قسمت بانک سوالات انتخاب نمایید ، سیستم به صورت خودکار سوالات را تصحیح کرده و نمره دانش آموزان را محاسبه می کند که این امر موجب راحت شدن برگزاری آزمون برای معلم می گردد.

بانک سوالات مدیار

قسمت رضایتنامه مدرسه

برنامه رضایت نامه یکی دیگر از قسمت های کاربردی سامانه مدیار می باشد. در این بخش مدیر یا معاونین مدرسه می توانند رضایتنامه های خود را قرار دهند و با ارسال نوتیفیکیشن برای اولیا، والدین از آن مطلع می گردند و می توانند رضایت یا مخالفت خود را بیان نمایند. در صورت رضایت و موافقت، اولیا می توانند امضای دیجیتال نمایند و مدیر می تواند امضا را ملاحظه کند و در صورت عدم رضایت می توانند گزینه مخالفت را انتخاب نمایند. همچنین مدیر می تواند در قسمت نتایج تعداد افراد موافق و مخالف را همراه با نامشان ملاحظه نماید.

رضایتنامه مدیار

دانلود اپلیکیشن اندروید و IOS

برنامه مدیریت مدارس مَدیار دارای دو نسخه اندروید و آی او اس می باشد که در گوگل پلی، کافه بازار و اپ استور موجود می باشد.

برای دانلود اپلیکیشن هوشمندسازی مدارس باید با گوشی موبایل خود اقدام به دانلود کنید نه کامپیوتر و لپتاپ.

بخش اخبار و گالری مدارس

این سکشن یکی از پرکاربردترین قسمت های اپ مدیار می باشد که همکاران محترم مدرسه قادرند عکس ها و گالری تصاویر دانش آموزان و همچنین اخبار مدرسه را به اشتراک بگذارند. در بخش اخبار مدرسه، ارسال کامنت (نظرات و انتقادات) در زیر هر مورد مقدور می باشد. در اپلیکیشن اخبار و گالری مدارس نیز به ازای هر خبر و عکس جدید نوتیفیکیشن برای اولیا ارسال می شود.

مسابقات آنلاین

با درج و طرح بخشی به نام مسابقات آنلاین می توانید کودکان را به چالش دعوت نمایید و آنها را تشویق کنید به حس برتر بودن در برابر دیگر دوستانش. این عمل باعث ایجاد حس رقابت در زمینه های درسی و غیردرسی می شود. این مسابقات به صورت آنلاین و چند گزینه ای قابل اجرا می باشد. با دانلود نرم افزار مدیریت مدرسه مَدیار به این هدف نائل شوید.

 • دانلود نرم افزار مدارس
 • دانلود برنامه یکپارچه هوشمند مدارس
 • نرم افزار هوشمند و اپلیکیشن مدارس برتر
 • نرم افزار انضباطی مدارس
 • نرم افزار کارنامه مدارس
 • دانلود نرم افزار مدیریت مدرسه اندروید و آی او اس (IOS)
 • برنامه و نرم افزار اتوماسیون مدرسه
 • دانلود نرم افزار ویژه والدین مدرسه

به چه دلیل باید مدرسه ها را هوشمند نمود؟ 

 •  احتیاج مدارس به جمع کردن اطلاعات دانش آموزان
 • تعداد زیاد نمرات دانش آموزان و کارهای کلاسی آنها 
 • دسترسی راحت به اطلاعات دانش آموزان و جستجوی اطلاعات
 • ایجاد کارنامه دقیق و هوشمند بدون نیاز به چاپ کاغذی و صرفه جویی در کاغذ 
 • حضور و غیاب راحت و آسان و ثبت آن در سامانه و ارسال نوتیفیکیشن به والدین
 • مطلع شدن اولیا از وضعیت تحصیلی دانش آموزان بدون نیاز به حضور در مدرسه
 • گزارش گیری از وضعیت تحصیلی دانش آموزان، موارد انضباطی و ارسال گزارش عملکرد معلم به مدیران
 • امکان برقراری ارتباط بین مدیر و والدین در هر لحظه و هر مکان 

به منظور مشاهده و تست نسخه آزمایشی برنامه مدیار می توانید وارد سایت شده و ثبت نام نمایید.

ثبت نام سامانه مدیار